4x4 forumas
Vaizdinės naujienos
Archyvas 2002 metai
Archyvas 2003-2005 metai
Šiuo metu chate nieko nėra.
Mūsų savaitės veidas

Bendra klubo politika

Politika yra paprasta, linksma ir be didelių ambicijų. tiesiog norime būti ir išlikti KLUBU SU NUOTAIKA. Nesame didieji sportininkai, nors kažkas iš klubo narių kartais ir sudalyvauja kai kuriuose sprotiniuose renginiuose. Taip pat kai kas galėtų pagalvot, kad mūsų pagrindinis tikslas - alaus mėgėjų būrelis - jie irgi bus ne visiškai teisūs. Mes esame ne vien bendraminčių klubas, kuriuos vienyja meilė bekelei ir technikai, mes taip pat esame DRAUGAI kasdienoje, renkamės ne vien garažuose ar purvynuose bet ir šiaip bet kokia pasitaikiusia proga.

Mūsų politika globalių organizacijų atžvilgiu

Savo laiku mėginome stoti į LVKA (net dalyvavome steigiamajame susirinkime), tačiau ilgainiui išaiškėjo, kad LVKA tikslai nelabai yra susieti su paprastų offrouderių judėjimais pamiškėse bei palaukėse. Mes, aišku, nemanome, kad LVKA yra korumpuota bei mafijizuota biurokratinė struktūra, skirta kovoti su jai nepalankiais jai bekelės broliais, tačiau kad ji (LVKA) darytų kažką konkretaus bekelės brolių labui - mes to irgi nejaučiame. Be abejo, lengva kritikuoti ir būti nepatenkintais struktūros darbu, kai niekuo prie to darbo neprisidedi arba net mokesčių nemoki.

Todėl šiuo atveju LVKA atžvilgiu mūsų klubas pasirinko nuoseklaus neutraliteto poziciją - tiesiog interesai bei pomėgiai labai stipriai tarpusavyje nesipriešina, bekelė vistiek yra viena ir ta pati - todėl į Organizaciją žiūrim linksmai, kasdieniškai ir gal kiek ne taip pagarbiai, kiek kažkam gal ir norėtųsi.

2007.01.11

BC SR 3

Naujienos
Čia galite užsiregistruoti mūsų naujienlaiškiui:
 
© 2006. Kauno visureigių klubas.
Visas teises saugome patys.